fbpx

Sık Sorulanlar

Yaptığımız çalışmalarla ilgili bize en çok sorulan sorular ve tüm merak ettikleriniz:


Özel Seans ve Eğitimlerimize Kimler Katılabilir/Katılamaz?

Bireysel görüşmelerimize ve eğitimlerimize, 12 yaş üstü 55 yaş altı herkes katılabilir. Ancak şizofreni,  narsistik kişilik bozukluğu, psikoz vb. teşhisi konmuş kişiler, son 6 ay içinde intihar girişiminde bulunmuş (denemiş) kişiler, taciz-tecavüz girişimi eyleminde bulunmuş erkekler, çocuklarına ve ebeveynlerine şiddet uygulamış-uygulamakta olan kişiler, hayvanlara (sokak-evcil) eziyet eden ya da kasıtlı olarak öldüren kişiler ve madde bağımlıları ile çalışmamaktayız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

-Eğitim ve Özel Seans arasındaki fark nedir ?

Özel seans yaklaşık 1 buçuk ile 2 buçuk saat arasında sürmektedir ve tamamen kişiye özel yapılmaktadır. Bu çalışmada kişinin şikayetlerine bağlı olarak asıl sorunu tespit edilmektedir. Bazı teknik ve çalışmalar uygulanmaktadır. Sonrasında ise bu ana soruna ve diğer sorunlarına yönelik özel subliminal telkin-(ler) hazırlanarak verilmektedir.

Eğitimlerimiz yaklaşık 3-4 saat sürmektedir ve grup olarak yapılan bir çalışmadır. Eğitimlerde katılımcılarımızla da bire bir uzmanımız diyaloğa girmekte ve çıkışta katılımcılarımıza konuya ilişkin Subliminal Telkin CD seti hediye edilmektedir.. Ancak özel sorunlarını dile getirmek isteyen kişiler özel seans talep etmektedir.

İkisine de (Eğitim ve Özel Seans) Mutlaka Katılmam Gerekiyor mu?

İkisine de katılmanız gerekmiyor. Zaten eğitimlerimiz ara ara yaptığımız bir çalışma türüdür. Daha çok özel seans talebi geldiği eğitim yapılacağı zaman sitemizde ve mesajla danışanlarımız ve takipçilerimiz bilgilendirilmektedir.

Eğitime Ya da Özel Seansa Gelmeden Subliminal Telkin Alsam Olur mu?

Tabi ki. Eğitime ya da bireysel görüşmeye gelemeyen veya gelmek istemeyen kişiler, Eğitimde verilen CD setini ve diğer Subliminal Telkinleri alarak dinleyebilirler. Bu da oldukça etkilidir. Ancak kişinin asıl sorunlarını ve altında yatan nedenlerini bilerek telkinleri dinlemesi çok daha kalıcı, etkili ve hızlı dönüşüm sağlamaktadır.

-Ücretleriniz Pahalı mı ?

Yaptığımız çalışmalar göz önüne alındığında, yaklaşık 1 buçuk 3 buçuk saat arasında seans yapıyoruz. Bu sürede başka hiç kimse ücretini almadan 1 ya da 1 Buçuk saatin dışında seans yapmamaktadır. Bu ücrete dahil kişiye özel, ömür boyu dinleyebileceği birçok subliminal telkin hazırlayıp veriyoruz. Ayrıca, Access Bars Enerji Uygulaması, EFT uygulaması, Astrolojik Doğum Haritasının Yorumlanması ayrı ayrı seanslar halinde bu fiyata dahildir. Devam seansları olursa ek olarak ücretsiz bir seans daha uyguluyoruz.  Tüm bu çalışmalar ücrete dahil oluyor. Bu nedenle Konya fiyatları düşünüldüğünde verilen hizmete alınan ücret oldukça caziptir. İstanbul ve Ankara fiyatlarının neredeyse 3’te biridir.

-Peki Kesin Faydasını Görecek miyiz? Başarılı Oluyor musunuz ?

Yaptığımız bütün çalışmalar, hızlı, pratik ve çözüm odaklıdır. Başarı oranımız Konya’da %98’in üzerindedir. 1 yıllık sürede Konya Akademi’ye 400’ün üzerinde Danışanımız eğitimler için, 300’ün üzerinde Danışanımız da bireysel-özel seans için geldi. Bize daha hiç kimseden olumsuz bir geri bildirim gelmediği gibi aksine sürekli olumlu geri bildirimler almaktayız. Hangi çalışmamıza gelmiş olursanız olun mutlaka subliminal telkinlerinizi size özel ve ücretsiz olarak vermekteyiz. Bu telkinleri ömür boyunca dinleyebilirsiniz.  Ayrıca bütün çalışmalarımız garantilidir.


Bilinçaltı Temizliği Nedir ? Nasıl Yapılıyor ?

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


 

  Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hemen "Sohbete Başla" butonuna tıklayarak bizler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek