fbpx

Özel Seans

ÖZEL-BİREYSEL SEANSLAR

NASIL YAPILIYOR?

Depresyon, Anksiyete, Panik Atak,  (Kaygı Bozuklukları),  Obsesfi Kompülsif Bozukluk (Takıntılar), Sosyal Fobi, Korkular, Yalnızlık ve Çaresizlik- Değersizlik Hisleri,  Fobiler, Travmalar, ilişki Sorunları, Cinsel Sorunlar gibi daha birçok sorun uzmanımız tarafından, altında yatan nedenlerle birlikte özel tekniklerle, detaylı bir şekilde incelenip, bilinçaltı kökenleri tespit edilmektedir.

Kişiye özel olarak yaptığımız bu çalışma ve uygulamalar ile, kısa bir sürede, sizi rahatsız eden olumsuz duygu-düşünce ve davranışlarınızdan kurtulacak, geçmişinizden arınacak ve hayatınızda sürekli tekrar eden bir türlü değiştiremediğiniz olaylardan özgürleşerek, mutlu, başarılı ve arzuladığınız kişi olacaksınız.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

Öncelikle sitemizi inceledikten sonra, merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz ve sorunlarınız için irtibat numaramızı arıyorsunuz.

Telefonda; eğitim, bireysel seans ve diğer tüm çalışmalarımızdan sorumlumuz ve aynı zamanda EFT Uzmanımız Rahile Aktürk ile yaşadığınız sorunlarla ilgili kısa bilgiler paylaşıyorsunuz. Rahile Hanım’ın bazı temel ve özel sorularına kısaca cevap verdikten sonra ön tespitiniz yapılıyor. Bizden bireysel seans ya da herhangi bir çalışmaya katılabileceğiniz onaylandıktan sonra, size verilen gün ve saat için randevunuz oluşturuluyor.

Belirlenen gün ve saatte bireysel görüşmeniz başlıyor.

(Özel Seans) BİREYSEL GÖRÜŞME NEDİR ?

Bu görüşme en çok talep edilen ve en faydalı olan çalışma türümüzdür. Bize gelen kişi, uzmanımız tarafından detaylı bir şekilde tamamen ona özel olan bu seansta detaylıca inceleniyor. Doğumundan itibaren, nasıl bir ailede yetiştiği, kaç kardeş oldukları ve sıralaması, ailede ölüm olup olmadığı, anne ve baba ilişkileri, kültürel kalıpları, taciz-şiddet gibi vakalar, geçmişte yaşanan travmalar,  nasıl bir bilinçaltı sistematiği oluşturduğu, düşünsel ve duygusal kalıpları ve bu sorunlarının altında yatan temel sebepleri titizlikle araştırılıyor.

Yaklaşık 1 ila 2 saat süren görüşmede kişinin bilinçaltı kodları çıkarılıyor. Yaşadığı sorunların temelindeki kalıpsal yapı kendisiyle paylaşılarak, çözüm yolları ve neler yapılması gerektiğiyle ilgili yapılması gereken çalışmalar kişiye bildiriliyor. Daha sonra ise ona özel subliminal (bilinaçltı) kayıtları hazırlanarak kişiye teslim ediliyor.

Bütün çalışmalar Subliminal Telkin içermektedir. Kişiyle yapılan görüşmeler ve uygulanan çalışmalar sonrasında, ana problemler tespit edildiği için sorunlara yönelik Subliminal Telkinler de kişiye özel olarak hazırlanmakta ve kişiye CD seti olarak verilmektedir.

TEK SEANS

Tek seanslık çalışma Konya Akademide bugüne kadarki en fazla uyguladığımız çalışmadır. Buradaki amaç, tek seansta kişinin problemlerinin tespit edilerek, ona özel olarak subliminal telkinlerin hazırlanmasıdır. Aslında birçok danışanımız için bu çalışma yeterli olmaktadır. Kişinin detaylı analizinin yapılarak bilinçli bir şekilde durumu hakkında bilgilendirme ve bazı tekniklerin öğretilerek uygulanmasının ardından, ona özel olarak hazırladığımız Subliminal Telkin CD’sini vererek sonrasında dinlemesi için yönlendirmekteyiz. Telkinleri dinleyen birçok danışanımızdan çok olumlu sonuçlar aldık, halen de almaya devam etmekteyiz. Yani bu bile yeterli olmaktadır.

lisan-egitim-yazilim-ve-dagitim-da-bilincalti-ingilizce-egitim-sistemi_51c1b66992153_3

Birçok danışanımız tek görüşmede bile büyük dönüşümler yaşamaktadır. Ancak bazı danışanlarımız tekrar görüşmek istemekte,  bu görüşmelerin kendilerinde motive edici bir etki yarattığını, daha detaylı çalışmalar yapmak istediklerini belirtmekteler. Devam eden seaanslarla uzman bir yardım ve desteğe ihtiyaç duyan danışanlarımız kendileri arzu ederlerse belirli bir periyot çıkarılarak ona özel bir program hazırlanmaktadır.

Bazı danışanlarımız için de onlar istemese dahi bazı ona özel uygulama, teknik ve özel çalışmalar gereklidir.  Ancak bu devam kararı uzmanımız ve danışanımız arasında birlikte alınacak bir karardır.

 Gerçekten de gözlemlediğimiz kadarıyla, kişilerin tekrar görüşmesi onlar için hem motive edici olmakta hem de daha etkili bir değişim-dönüşüm sağlamaktadır. Dolayısıyla tek seanslık olan çalışmalarımızı, danışanlarımızın durumuna göre farklı periyotlar halinde uygulamaktayız.

DEVAM SEANSLARI

m

Yukarıda da belirttiğimiz gibi basit ve derin olmayan sorunlar tek seansta çözümlenebilmekte, ancak bazı danışanlarımız için devam eden seanslarda, ona özel uygulama ve ek çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Her danışanın yaşadığı sorun ve hayat hikayesi kendine özeldir. Herkes farklı sınavları vermekte ve farklı deneyimler yaşamaktadır. Bu nedenle herkesin bilinçaltı kodları ve dirençleri farklıdır. Bazen yaşadığımız sorunlar nedeniyle çıkmaza girebilir, hayatı kendimize zindan edebiliriz. Hiçbir şey yapmak istemeyebilir, ya da istesek de ne yapacağımızı, nereden başlayacağımızı bilemeyebiliriz. Böyle bir durumda bize yol gösterecek, destek olacak, yardım edecek birilerine ihtiyaç duyabiliriz. Uzman birilerinden yardım almak, bizi doğru yola kısa sürede götürecektir.

Sonuç olarak, Bize gelen her danışmanımızın sorunlarını ve temel nedenlerini biz ilk seansta tespit etmekteyiz. Ancak kalıcı ve etkili bir dönüşüm için bazı çalışmalar ve uygulamalar gereklidir. Bunun için danışanlarımızın tek bir günde ve yaklaşık 2 saatte tüm bu çalışma ve uygulamaların tamamının yapılması imkansızdır. Bilinçaltının kodlarının tespit edilmesi tek seansta mümkün olsa da, bu kodları değiştirmek için belirli bir periyot gerekir.

Bu nedenle danışanımız kendisi arzu ederse ve uzmanımız da uygun görürse, devam seansları belirli bir program çerçevesinde uygulanmaktadır.

ÖĞRENCİ ÖZEL ÇALIŞMA

Bu çalışma türümüz, öğrencilere özeldir. Örencilerimizin derslerinde başarılı ve mutlu bir öğrenci olması asıl hedefimizdir. Bu nedenle bu çalışmamız, ders çalışmak istememe, okula gitmeme isteği, sınav kaygısı, sınav fobisi, sınav başarısı, hedef odaklı çalışma gibi konularda öğrencilerimize özel seans çalışmamızdır.

Bu görüşmede de, öğrencinin sorunlarının nedeni araştırılmakta, buna ilişkin bilinçaltı kodları tespit edilmekte; sınav kaygısı, sınav başarısı, ders çalışma disiplini gibi subliminal kayıtlar ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Ayrıca yine o öğrencinin asıl sorunlarına özel subliminal kayıtlar da verilmektedir.

Bu çalışma türü, öğrenciye özel bir program ve indirimli ücrete tabidir.

TÜM ÇALIŞMALARIMIZDA

-Bütün çalışmalarımız, kişinin bilinçaltındaki duygu-düşünce-inanç kalıplarının incelenerek asıl problemlerinin tespit edilmesi,  buna yönelik bazı teknikler uygulanması,  onun bilinç ve bilinçaltı sistematiğine yönelik farkındalıklar oluşturulması ve ardından bilinçaltı düzeyde bu sorunların çözümüne yönelik iyileşme çalışmalarının yapılması esas alınmıştır.

-Tüm çalışmalarda Subliminal Telkinler kişiye özel olarak hazırlanarak verilmektedir. 

-Tüm çalışmalarda EFT Tekniği, EFT Uzmanımıza tarafından uygulanmaktadır.

-Tüm Çalışmalarımızda (kişi talep ederse) danışanımızın doğum haritası çıkarılarak bazı yorumlar yapılarak kendisine verilmektedir. 

-Tüm çalışmalarda seanslar 1-2 saat arasında sürmektedir.

-Tüm çalışmalar garantilidir.

-Evlilik ve İlişki sorunlarıyla ilgili  3 farklı çalışma uygulanmaktadır. Çiftlerden; erkek ve kadına ayrı ayrı özel seans yapılması ve daha sonra her ikisinin de birlikte seans yapılması.

Çalışmalarımıza Kimler Katılamaz?

Çalışmalarımıza, Psikiyatrist tarafından şizofreni, narsistik kişilik bozukluğu, paranoid kişilik bozukluğu teşhisi konmuş kişiler,  son 2 yıl içinde intihar girişiminde bulunmuş kişiler, 12 yaş altı ve 55 yaş üstü kişiler, madde ve alkol bağımlıları, tecavüz girişiminde bulunmuş erkekler, hayvanlara işkence eden kişiler, ebeveyn ve çocuklarına fiziksel şiddet uygulayan kişiler, hiçbir şekilde hiçbir çalışmamıza katılamamaktadırlar.
Ayrıca Psikiyatrist tedavisi sırasında doktorunun özellikle bu tür çalışmaları, tedavisi sırasında uygun görmediği kişilerle de çalışmayı uygun görmemekteyiz.

canli

Tüm Sorularınız & Randevu İçin

0546.440.90.84 nolu telefondan 10.00-24.00 saatleri arasında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HATIRLATMA

happy-woman

Bugün birçok araştırma göstermiştir ki, neredeyse tüm hastalıkların kökeni psikolojiktir.

Hastalık sebep değil bir sonuçtur. Hastalık bedeninizin size ruhunuz vasıtasıyla iletilen bir uyarı mesajıdır.

Size bir hastalık teşhisi konması, o durumunuzla ilgili bir şeylerin yolunda olmadığını ve bir şeyler yapmanız gerektiğini gösterir. Ömür boyu onu yaşamak zorunda olduğunuzu değil.

Vücudunuz, mükemmel bir şekilde yaratılmıştır. Tüm aksamaları insanlar kendileri (farkında olmadan) oluşturur.

Yaşam insana verilen bir yük değil aksine bir armağandır.

Siz, anne karnında milyonlarca spermle yarışarak birinci geldiğiniz için bu dünyadasınız.

Mutluluk bir seçimdir. Mutsuzluk da öyle.

Şu kısacık ömrünüzü neden mutlu ve sağlıklı yaşamayasınız ?

(Tüm çalışmalarımız bireysel gelişim uygulamasıdır. Tedavi ya da psikoterapi değildir.)

 

  Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hemen "Sohbete Başla" butonuna tıklayarak bizler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek