fbpx

Çalışmalarımız

Konya Akademi’de birçok çalışma ve uygulamamız bulunmaktadır. Danışanlarımızın her türlü sorun, istek ve taleplerine cevap verebilmemizin mutluluğunu yaşıyoruz.

Konya’nın ilk ve Tek Kişisel Gelişim Merkezi olarak yola çıktığımız 2016 yılından beri yaptığımız eğitimler (grup) ve bireysel çalışmalarımızdaki uygulamalarımızı sürekli geliştirerek, daha hızlı, etkili ve kalıcı çözümlerle danışanlarımızın yanında olmaya devam etmekteyiz.

Merkezimizde birbirinden farklı teknik ve uygulamalarla çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. 


ÇALIŞMALARIMIZ


Özel Seans-Bireysel Görüşme

Özel Seans, danışanımızın uzmanımızla bire bir yaptığı görüşmedir. Seans yaklaşık kişiye göre değişmekle birlikte 1 buçuk 3 saat arasında sürmektedir.

Özel Seans (Bireysel Görüşme) Nasıl Yapılıyor?

Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


Eğitimler (Grup Çalışmaları)

Eğitimlerimiz, uzman eğitimcimiz tarafından danışanlarımıza 10-14 kişilik gruplar halinde belirlenen konularla ilgili bilgi ve tekniklerin paylaştığı çalışmadır. Örneğin; Atalardan Özgürleşme, Bolluk Bereket, Mutlu İlişkiler, İsim Analizi, Sınav Başarısı, Astral Seyahat ve daha birçok konuda uzmanımız hangi konuysa onunla ilgilieğitim vermektedir. Eğitimlerimiz yaklaşık olarak 3-4 saat arasında sürmektedir.

Aralarda çay-kahve-kurabiye-pasta gibi ikramlarımızla, sohbet eşliğinde oldukça keyifli geçen eğitimlerimizde uzmanımız tek tek danışanlarımızla ilgilenmekte, bazı uygulama ve teknikleri ise örneklerle göstermektedir. Bütün katılımcılarımıza eğitim sonunda konuya özel Subliminal CD seti ise ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Hangi Eğitimler Var? Nasıl Yapılıyor? Kimler Katılamıyor?

Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


 

Access Bars Uygulaması

Bu uygulama Konya’da ilk olarak ve sadece merkezimizde uygulanmaktadır. tüm dünyada birçok doktor ve psikoloğun uyguladığı bir enerji çalışmasıdır. Son yıllarda ise Türkiye’de de bazı illerde uygulanmaya ve başarılı sonuçlar alınmaya başlamıştır.

Access Bars Uzmanımız tarafından uygulanan bu çalışmayla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

    Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


 

EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği) Uygulaması

EFT Uygulaması da yine çok etkili, hızlı rahatlama ve kalıcı dönüşüm sağlayan, kişinin kendi kendine uygulayabileceği de bir uygulamadır. Ancak merkezimizde, kişiye özel olarak EFT Çalışması, Uygulayıcı Uzmanımız tarafından uygulanmaktadır. Uzmanımızın uygun gördüğü danışanımıza uygulanabilmektedir.   

Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


Astrolojik Doğum Haritası 

Biz danışanımızı her yönüyle incelemekte, sorunlarının temel sebeplerini her yönüyle araştırmaktayız. Bu nedenle, danışanımızın astrolojik doğum haritalarını da incelemekteyiz. Astroloji Uzmanımız tarafından danışanımızın doğum haritası çıkarılmakta ve astrolojik yorumuyla kendisine sunulmaktadır.

 Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


Hipnotik Trans

Bu çalışmayı, kişisel gelişim amaçlı kullanmaktayız. Hipnoz Eğitimleri Almış Uzmanımız tarafından uygulanan bu çalışmada kişiye, hipnotik trans halinde iken pozitif-olumlu telkinler verilmektedir. Birçok konu için, başarı ve hedefler için de kullanılmaktadır. Bu çalışma tedavi amacıyla kullanılmamaktadır.

 Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.


Subliminal Telkinler-Bilinçaltı Kayıtları

Bu çalışma, Konya Akademi’deki en önemli çalışmadır. Tüm danışanlarımıza, her türlü sorunda, her türlü konuda, her yaş grubu ve meslekte oldukça etkili ve kalıcı dönüşüm sağlayan bu çalışmamız Konya’da sadece merkezimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Subliminal Çalışmalarımız; Türkiye’de ilk kez Subliminal Telkin Uzmanı olan birçok telkin oluşturan Atakan Sönmez ve NEÜ’de yüksek lisansını halen yapmakta olan ve Subliminal Mesajlar-Bilinçaltı Teknikleri konusunda TEZ çalışması yapan Sosyolog Mehmet Çakmak tarafından hazırlanmaktadır.

Subliminal Telkin-Bilinçaltı Kayıt Nedir? Nasıl Yapılıyor? Ne Kadar Etkili?

Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız


Öğrenci Özel ve Sınav Çalışmalarımız

Her yaştan öğrencilerimizin eğitim hayatına ilişkin (Ders Çalışma İsteksizliği, Odaklanma, Okuldan-Sınavdan Kaçma, Başarısızlık, Öğretmenlerle İlgili Sorunlar, Anne-Baba ve Arkadaşlarla İlgili Sorunlar, Disiplinsiz Ders Çalışma, Dersi Anlamama gibi) her türlü problem ve tüm Sınav Kaygısı-(Heyecanı-Korkusu) ile ilgili yaptığımız çalışmalardır.

 

Devamı ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız


 

  Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hemen "Sohbete Başla" butonuna tıklayarak bizler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek