fbpx

Biz Kimiz

BAZI ÇALIŞMALARIMIZ Subliminal ÇalışmalarAccess BarsEFTDoğum HaritasıHipnotik TransAtalardan ÖzgürleşmeGenetik KodlarGeçmiş YeminlerBolluk-Bereketİsim AnaliziNefes TerapisiHedeflere UlaşmaAnne ÇalışmasıBaba ÇalışmasıBilinçaltı KodlarıSavunma Mekanizmalarıİlişik KesmeGeçmişi SilmeKuantum KoçlukYaşam KoçluğuUzmanlık Eğitimleri


Bütün Çalışmalarımızda:

Tüm Çalışmalarımızda, kişiye özel olarak hazırladığımız Subliminal Çalışmalarımız” ücretsiz olarak (ücrete dahil) verilir.

Özel-Bireysel Seanslar

Özel (Bireysel) Seanslarımızda;  ilk ve tek seans “1 Buçuk – 3 Saat” arasında sürer. Subliminal Telkinleri hazırlanarak teslim edilir. Astrolojik Doğum Haritası (Talep Edilirse) çıkarılarak analiz edilir,  EFT  Uygulaması uzmanımız tarafından yapılır. Tüm bu çalışmalar ücrete dahildir.

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz 3-4 saat arasında sürer. Katılımcı sayısı sınırlıdır. Çıkışta katılımcılarımıza konuya ilişkin “Subliminal Telkinler” ve varsa diğer “Materyal veya Çıktılar” hediye edilir. Verilen aralarda, misafirlerimize kurabiye-çay-kahve-kola gibi ikramlarda bulunmaktayız.

Uzmanlarımız

Bütün Danışmanlarımız, “Konularının Uzmanı, Eğitimli (Diploma Sertifika)  ve amacı; danışanımıza ilgi, destek ve yol gösteren kişilerden oluşmaktadır.

Devam Seansları

Özel Seanslarda;  danışanımızın (gerektiği durumlarda) devam seansları alıp-almaması gerektiği, Uzmanımız ve Danışanımız arasında birlikte kararlaştırılır. Devam seanslarında “İndirim Uygulanır”

Değişim-Dönüşüm

Tüm çalışmalarımızda kişiye özel ek seans ve teknikler (EFT-Access Bars-Hipntik Trans, Eğitimler gibi) uygulamaktayız. Diğer tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz..

Ekip

  Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hemen "Sohbete Başla" butonuna tıklayarak bizler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek